slideshow
slideshow
slideshow


PHILADELPHIA balzam je 100% PRÍRODNÝ PRODUKT!

Balzam na kožu, vyrobený výlučne z prírodných rastlinných surovín, je vďaka svojmu zloženiu 100% biologicky rozložiteľný a pH neutrálny.

Použitím prírodných účinných látok ako jojobový olej, včelí vosk, lanolín, rastlinné extrakty a ochranné balzamy spĺňajúce tie najprísnejšie farmaceutické podmienky (DAB Qualität), bola v našom produkte  dosiahnutá maximálna účinnosť starostlivosti o vaše kožené a drevené výrobky.

PHILADELPHIA balzam naviac neobsahuje žiadne škodlivé látky, nepôsobí agresívne a je mimoriadne šetrný nielen k životnému prostrediu, ale aj k vašej pokožke. Neobsahuje žiadny alkohol, rozpúšťadlá, jedy, kyseliny alebo iné nebezpečné látky.

Neobmedzená životnosť!

Včelí vosk

Tento poklad z prírody je známy už od dávnych čias a používa sa už stáročia na impregnáciu a ošetrenie kože a dreva. Včelí vosk sa neriedi vodou a je to relatívne tvrdý materiál, preto bola vždy jediným problémom jeho aplikácia. Philadelphia balzam predstavuje pre tento problém úžasné riešenie. Miešaním včelieho vosku s rastlinnými olejmi a rôznými dalšími prírodnými látkami, ako aj jojobovým olejom vzniká tento vynikajúco roztierateľný, preto veľmi úsporný, prírodnými prísadami jedinečne ošetrujúci, impregnujúci, konzervujúci produkt, ktorý má navyše neobmedzenú životnosť, keďže neobsahuje ani vodu ani alkohol.