slideshow
slideshow
slideshow

Návod na použitie balzamu na kožu PHILADELPHIA

Použitie balzamu je mimoriadne jednoduché:

1. Priloženou špongiou potrite povrch balzamu. Odstráňte prebytočný balzam zo špongie obtretím o hranu dózy. V princípe platí zásada, že pokiaľ vidíte na špongii balzam, už ho tam máte priveľa.

2. Pri ľahkom povrchovom znečistení ešte nemusíte používať čistič. Jednoducho špongiou balzam vmasírujte do kože, alebo dreva, pričom nemusíte dbať na rovnomernosť. Balzam sa do kože alebo dreva ľahko vstrebá, pričom povrch už nie je potrebné leštiť.

3. Príliž veľa naneseného balzamu je možné jednoducho zotrieť suchou utierkou.

Balzam používajte len na hladkú kožu, nepoužívajte na velúrové povrchy ani na semiš. Ak si nie ste pred použitím istý výsledkom, skúste najskôr aplikovať balzam na menej viditeľnú plochu výrobku. Z princípu platí, že ak koža reaguje na vodu stmavnutím, bude reagovať aj na balzam.

Návod na použitie čističa na kožu PHILADELPHIA čistiace želé

Použitie je jednoduché: 

1. Mokrou špongiou potrite povrch želé. 

2. Stláčaním špongie speňte čistiaci prostriedok a vzniknutou čistiacou penou trite znečistený povrch. 

3. Penu nechajte pár minút pôsobiť, potom utrite povrch mokrou utierkou, ktorú podľa potreby prepláchnite.

4. Kožené výrobky po čistení ošetrite Philaldelphia balzamom, aby sa koža nevysušila.

5. V prípade textilných a čalúnených povrchov je vynikajúcim čističom škvŕn, vhodným aj na pranie (mokrou špongiou votrite do znečisteného povrchu želé, potom po niekoľkých minútach čakania textíliu vypláchnite alebo dajte do práčky)

Návod na použitie špongie PHILADELPHIA

Ku každému produktu dostávate ako darček špongiu. Na docielenie optimálneho výsledku pri použití našich produktov, používajte, prosím, na každý prostriedok vlastnú špongiu. (napr. nenanášajte čistič PHILADELPHIA rovnakou špongiou, ktorá bola predtým použitá na balzam a opačne).