slideshow
slideshow
slideshow

      Philadelphia balzam  

     - Vaša dlhodobá spokojnosť!
 

         Prírodné a šetrné ošetrenie kože.

 

        • čistí, vyživuje, chráni a impregnuje kožu
        • udržiava vaše kožené výrobky vláčne, poddajné a vzdušné
        • udržiava hodnotu a vzhľad kože
        • osviežuje farby - vhodný na všetky farby kože
        • zabraňuje vzniku fľakov z vody
        • predlžuje životnosť vašich kožených výrobkov

Medzinárodne uznávaný výrobok najlepšej kvality, ktorý je nenahraditeľný pri ochrane, obnove a konzervovaní kožených a drevených výrobkov.

Po ošetrení koža zmäkne, ošúchaný, zodratý povrch zmizne, navráti sa sviežosť farby materiálu a ošetrená plocha sa stane odolná voči vode. Stálym použitím zabránime vyblieleniu kožených topánok v zimných mesiacoch od soli. V teplých letných mesiacoch zabráni vyschnutiu a popraskaniu kože.

Balzam na kožu má príjemnú prírodnú arómu, nie je lepkavý ani mastný. Má výlučne prírodné zloženie a neobsahuje žiadne škodlivé látky. Starostlivo vybrané účinné látky zaručujú dokonalé ošetrenie všetkých druhov a farieb hladenej kože.

Jednoduchá aplikácia, jedinečná kvalita, neobmedzená životnosť. Ponúkame Vám kvalitný produkt, ktorý naplní Vaše najvyššie očakávania!

Použitie PHILADELPHIA balzamu predlžuje životnosť kožených a drevených predmetov o dobrých pár rokov. Balzam je bezfarebný, teda ho smelo môžete používať aj na farebné výrobky. Pri používaní tohto výrobku ste odbremenení od nákupu rôznych farebných krémov na čistenie obuvi.

Pozor na nekvalitné napodobneniny! Ochranná značka PHILADELPHIA Vám zaručuje skutočnú, vyskúšanú kvalitu.

 

Vyrobený v Nemecku.